INFORMATIKUS CSOPORTVEZETŐ [Hungary]

Egészségügyi szolgálati jogviszony időtartama: határozatlan

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős

Munkavégzés helye: Keszthelyi Kórház (8360 Keszthely, Ady Endre út 2.)

Főbb feladatok:

  • a Kórházban alkalmazott szoftverek működtetése
  • informatikai rendszerek üzemeltetése, rendszergazdai feladatok ellátása
  • rendszer installálás, felhasználói betanítás, HW – SW support
  • adatfeldolgozás elvégzése

Illetmény: A Munka Törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény szerinti megegyezéses bér.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • rendszerszervezési ismeretek
  • Windows operációs rendszer magasfokú ismerete
  • büntetlen előélet

Munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • legalább 1 év gyakorlat
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • Windows és/vagy Linux szerver üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • Linux operációs rendszer ismerete
  • SQL, HTML, hálózati ismeretek
  • Windows szerver (AD) tapasztalat

A pályázathoz kérjük csatolni:

  • részletes szakmai önéletrajz
  • a végzettséget igazoló okiratok másolata
  • az egészségügyi szolgálati jogviszonyra vonatkozó speciális erkölcsi bizonyítvány, vagy az igénylésről szóló igazolás
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban résztvevők megismerhetik

A munkakör betölthetőségének várható időpontja: az elbírálást követően azonnal

A pályázat benyújtásának határideje: 2023. június 9.

A pályázatot a Zala Megyei Szent Rafael Kórház Humán Erőforrás Gazdálkodási Osztály osztályvezetőjéhez kell benyújtani. A borítékon kérjük feltüntetni a pályázati azonosító számot: HEG/21/33/2023., valamint a munkakör megnevezését: „Informatikus csoportvezető Keszthely”.

A pályázat elbírálásának határideje: 2023. június 16.

A pályázatok elbírálásának eredményéről értesítést küldünk.

A pályázó pályázati anyagának benyújtásával hozzájárul személyes adatainak intézetünk általi kezeléséhez, valamint tudomásul veszi, hogy sikertelen pályázat esetén az általa benyújtott dokumentumok az elbírálást követően megsemmisítésre kerülnek.

Zalaegerszeg, 2023. május 16.

Dr. med. habil. Gasztonyi Beáta Ph.D

főigazgató

Posting Komentar

Lebih baru Lebih lama

Sponsored Ads

نموذج الاتصال