Konyhafőnök [Hungary]

A gyógyvizeiről híres Hévíz, országunk egyik legnépszerűbb turisztikai célpontja.

A város szívében található szállodáink csapatába, az Ensana Thermal Hévíz & Thermal Aqua konyhájának élére

keressük elkötelezett, magabiztos vezető Kollégánkat konyhafőnök pozícióra!

Konyhafőnök

Főbb feladatok, munkák:

Irányítod és ellenőrzöd a konyha működési folyamatait Összeállítod az étlapot és az egyéb menü ajánlatokat, valamint kalkulációkat készítesz Intézed az árurendelést és felügyeled a készleteket, berendezéseket Koordinálod a csapat munkáját és elkészíted a beosztásokat Te felelsz majd a HACCP elvárások betartásáért is Segíted a Kollégákat az esetleges vendégpanaszok kezelésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú végzettséggel és releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel A gasztronómia a szenvedélyed és figyelemmel kíséred az aktuális trendeket Önálló és kreatív személyiségnek tartod magad Szakmai alázat, minőségorientált gondolkozás jellemez Felhasználói szinten kezeled a MS Office programokat és nem jelent gondot az adminisztráció Előny: Materials control / Hostware / vagy egyéb szállodai szoftver ismerete

Amit kínálunk:

Az alapbéren kívül kimagasló cafeteria rendszerünk van, melyet szabadon választható módon kérheted akár Szép kártyára vagy plusz bérként is. Versenyképes jövedelmedet szervizdíjjal egészítjük ki. Szakmai tréningeket szervezünk, támogatjuk az önképzést. Az egyéni teljesítményeket és a kiváló üzleti eredményeket szakmai és anyagi elismeréssel jutalmazzuk. Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk Neked minden nap. Gondoskodunk a munkaruhádról, védőcipődről. A munkatársi kedvezményekkel pedig családtagjaiddal és barátaiddal kedvezményes áron tudsz megszállni a Danubius és Ensana szállodáinkban.

Posting Komentar

Lebih baru Lebih lama

Sponsored Ads

نموذج الاتصال